Filtruj
  • Cena

Szukaj

Produkty

Kategorie

Kolekcje

Producenci

Brak wyników

Step into Design

Filtruj Wyczyść wszystkie filtry

Cena

Nowoczesne lampy LED Step into Design

Step into Design to młoda marka będąca bezpośrednim importerem i producentem designerskich lamp. Oświetlenie producenta projektowane jest z myślą o nowoczesnym wzornictwie. Powstałe produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością zapewniającą wygodne i długie używanie lamp w domach. Lampy doskonale się sprawdzają w nowoczesnych mieszkaniach i przestrzeniach typu loft. Wszystkie lampy Step into Design mogą zostać wyposażone w energooszczędne żarówki LED lub moduły zintegrowane. Jest to wynik dbałości producenta o środowisko naturalne.

Lampy wiszące Step into Design to zjawiskowe projekty

Projekty lamp Step into Design konsultowane są z architektami wnętrz co sprawia, że pasują do sypialni, do salonu, do kuchni i do jadalni. Lampy wiszące Step into Design idealnie pasują również do przestrzeni użytkowych w których ceni się walor reprezentatywny. Popularne są serie lamp Step into Design SOLARIS oraz Step into Design BUBBLES.

Doskonałe kinkiety Step into Design

Oferta lamp Step into Design jest wyjątkowo szeroka i zawiera lampy wiszące, kinkiety i lampy podłogowe stojące. Lampy swoim stylem wpasowują się w nurt minimalizmu, skandynawskiej prostoty lub klasycznej elegancji art deco. Prezentowane oświetlenie to najnowsze trendy w światowym wzornictwie, a ponadto w ofercie znajdują się lampy inspirowane. Producent sprosta nawet wysoko postawionym oczekiwaniom i może indywidualnie zaimportować dla klienta każde oświetlenie. Dodatkowo takie lampy mogą zostać dopasowane do indywidualnego zamówienia.